Buderus Logamax plus GB192i - kocioł gazowy kondensacyjny
Buderus Logamax plus GB192i - kocioł gazowy kondensacyjny
Dezynfekcja i odkamienianie instalacji wody pitnej
Dezynfekcja i odkamienianie instalacji wody pitnej

Kocioł gazowy kondensacyjny Junkers Bosch Condens GC9000iW
Kocioł gazowy kondensacyjny Junkers Bosch Condens GC9000iW

Czyszczenie i konserwacja podłogowej instalacji co
Czyszczenie i konserwacja podłogowej instalacji co

Ferroli - kotły c.o. gazowe, podgrzewacze wody, zasobniki c.w.u.
Ferroli - kotły c.o. gazowe, podgrzewacze wody, zasobniki c.w.u.
Czyszczenie i konserwacja grzejnikowej instalacji co
Czyszczenie i konserwacja grzejnikowej instalacji co

SAS - kotły stałopalne: drewno, węgiel, miał, pellet, eko-groszek
SAS - kotły stałopalne: drewno, węgiel, miał, pellet, eko-groszek
Buderus - kotły c.o. gazowe, olejowe i stałopalne, grzejniki, pompy ciepła ...
Buderus - kotły c.o. gazowe, olejowe i stałopalne, grzejniki, pompy ciepła ...
Junkers Bosch - kotły c.o. gazowe, pompy ciepła, solary ...
Junkers Bosch - kotły c.o. gazowe, pompy ciepła, solary ...
TG Technika Grzewcza - dostawca optymalnych instalacji grzewczych
TG Technika Grzewcza - dostawca optymalnych instalacji grzewczych
Previous Next Play Pause

TG

Najwyższa jakość paneli fotowoltaicznych

pv 01 1Technologia SmartWire to najnowocześniejsza i najbardziej wydajna technologia opracowana przez szwajcarską firmę Meyer Burger. Technologia produkcji modułów PV o największej wydajności, odporności na uszkodzenia, bezawaryjności i gwarancji uzysku prądu. Technologia SmartWire – to specjalna siatka połączeń, która pokrywa płytki krzemu. Jest w pełni dostosowana i dedykowana do innowacyjnych ogniw trzeciej generacji HJT Bi-facial. Ten sposób połączenia zaowocował znacznie większą wydajnością produkcji prądu. W porównaniu do pochodzącej ze wschodu technologii bus-bur moduły SWTC przewyższają swoją wydajnością nawet o 25% przestarzałą już dzisiaj technologię polikryształową.

NAJBARDZIEJ WYDAJNE NA ŚWIECIE MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

technoglassInnowatorskie podejście i wyprzedzające rynek rozwiązania naukowców zaowocowały flagowym produktem, dystrybuowanym przez OZE Polska Energia. Zastosowanie szwajcarskiej technologii R&D Meyer Burger oraz wysoko wydajnościowych ogniw HJT pozwoliło na stworzenie produktu o najwyższych parametrach pracy i stabilności energetycznej obecnie dostępnej na rynku. Najbardziej wydajne na świecie moduły PV SWTC / HJT / Glass Glass / Bi facjal wykonano z ogniw krzemowych, tworzących zwartą siatkę zamkniętą w szklanej obudowie. To rewelacyjne rozwiązanie daje duże możliwości produkcyjne energii.

 Autoryzowany dystrybutor

logoOferta naszych produktów została rozszerzona o asortyment nowoczesnych produktów odnawialnych źródeł energii. Mamy przyjemność być oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem firmy OZE Polska, sprzedającej najwyższej jakości moduły fotowoltaiczne HP Solar w szwajcarskiej technologii SmartWire, produkowane w Bydgoszczy przez Spółkę Hanplast.
Nasi klienci otrzymają produkt premium, z 30sto, a nawet 40sto letnią gwarancją wydajności, czego nie są w stanie zaproponować producenci obecnie sprzedawanych paneli fotowoltaicznych w technologii bus – bar.Ofertę kierujemy do naszych klientów z okolic Kołobrzegu, ale osoby i firmy spoza regionu zapraszamy do kontaktu. W powiecie kołobrzeskim przygotowujemy instalacje, które będą również służyły za pokazowe i przybliżą nowoczesny produkt fotowoltaiczny.
kotly stalopalne Buderus

Buderus, marka producenta kotłów Bosch Termotechnik, informuje iż wycofuje ze swojej oferty wszystkie kotły stałopalne. Podstawą takiej decyzji jest specyfika rynku dla tej grupy urządzeń oraz nowe regulacje lokalne i ogólnokrajowe.  Jednocześnie firma zapewnia, że serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kotłów na paliwa stałe marki Buderus wciąż będzie dostępny dla Państwa na niezmienionych zasadach.
W imieniu marki Buderus dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do współpracy przy pozostałych grupach produktowych grupy Bosch.

kociol sas nwt

W związku z wprowadzeniem rozporządzenia w sprawie nowych norm emisyjnych dla kotłów stałopalnych, informujemy iż pozostawiamy w naszej ofercie tylko kotły które spełniają 5-tą klasę. Rozporządzenie zmienia w bardzo istotny sposób rynek kotłów i skutkuje wycofaniem urządzeń zasypowych na węgiel i miał oraz drewno. Grzejniki płytowe Buderus

Ceny grzejników

Oferta grzejników płytowych Buderus z zasliniem dolnym VC i i zasilaniem bocznym. Promocyjne ceny grzejników. Poniżej wybrany asortyment produktów Buderus, przy większym zamówieniu ceny grzejników negocjowane. Specyfikacja techniczna grzejników dostęna na w katalogu produktów.


Cennik grzejników Buderus z bocznym zasilaniem - możliwość negocjacji cen przy większym zamówieniu.

W związku ze zmianą cen u producenta, wkrótce nastąpi aktualizacja cennika.


Cennik grzejników Buderus z zasilaniemm dolnym - przy większym zamówieniu możliwość negocjacji cen.

W związku ze zmianą cen u producenta, wkrótce nastąpi aktualizacja cennika.

Termomedia.pl- oznacza firmę PHU „TG Technika Grzewcza” Mariusz Ławro, ul. Barcińska 8G, 78-113 Dygowo, NIP 671 126 47 71

Regulamin - oznacza niniejszy dokument.

Portal, Portal termomedia.pl - oznacza internetowy serwis informacyjno – reklamowy umożliwiający Użytkownikom korzystanie z informacji opracowanych i udostępnionych przez termomedia.pl lub dostarczonych przez Partnerów i udostępnionych przez termomedia.pl

Partner - oznacza podmiot współpracujący z termomedia.pl.

Użytkownik - oznacza każdą osobę, która korzysta z Portalu.

Usługi - oznacza w szczególności usługi w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.Nr 144 poz. 1204 z poz. zm.) , między innymi takie jak:

Usługi informacyjne - usługi zapewniające Użytkownikom dostęp do materiałów tekstowych graficznych i multimedialnych o różnorodnej tematyce udostępniane w taki sposób aby użytkownik miał do nich dostęp czasie przez siebie wybranym za pośrednictwem stron internetowych Portalu termomedia.pl

Usługi społecznościowe - usługi umożliwiających zamieszczanie komentarzy i poglądów na temat produktów, usług i artykułów zamieszczanych na stronach termomedia.pl

Usługi komunikacyjne – korzystanie z formularzy lub adresów poczty elektronicznej, zamieszczonych na stronach portalu..

Usługi reklamowe - usługi polegające na emisji produktów reklamowych na stronach internetowych Portalu termomedia.pl.

 1. Regulamin określa ogólne warunki świadczenia Usług, ogólne zasady korzystania z Portalu i zakres odpowiedzialności Termomedia.pl.
 2. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie, w szczególności do składania oświadczeń woli w postaci elektronicznej, stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych ustaw obowiązujących na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Poprzez fakt korzystania z Portalu Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia oraz zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień.
 4. Użytkownik uprawniony jest do korzystania z Portalu termomedia.pl w sposób zgodny z obowiązującym prawem, w poszanowaniu praw własności intelektualnej.
 5. Zakazane jest korzystanie z Portalu w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami oraz dostarczanie treści o charakterze bezprawnym.
 6. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania niezgodnego z powyższymi zastrzeżeniami.
 7. Usługi społecznościowe mające za celu zamieszczenie na stronach Portalu wpisu lub komentarza są dostępne bez konieczności rejestracji.

Treści termomedia.pl

 1. Portal przedstawia treści związane z dziedziną ogrzewania, hydrauliki, wentylacji i itp. Umożliwia Użytkownikom zamieszczania komentarzy lub wpisów przy poszczególnych produktach i artykułach.
 2. Portal jest zorganizowany w formie następujących działów: katalogi produktów, artykuły specjalistyczne i promocyjne, reklamy oraz oferty specjalne.
 3. Oferty specjalne są formą promocji produktu, mogą zawierać sugerowaną cenę sprzedaży, z możliwością jej negocjacji przez Użytkownika poprzez formularz zawarty na stronie, mailowo lub telefonicznie. Oferta specjalna daje możliwość zapoznania z ceną produktu, natomiast nie można zrealizować zakupu produktu online.

Tryb postępowania reklamacyjnego

 1. Reklamacje dotyczące funkcjonowania należy dostarczać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie listu poleconego, na adres: TG Technika Grzewcza ul. Barcińska 8G, 78-113 Dygowo.
 2. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać oznaczenie osoby zgłaszającej reklamację (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail) oraz opis zdarzenia będącego przyczyną reklamacji.
 3. Reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia przez termomedia.pl.
 4. Termomedia.pl odpowiada za treści samodzielnie wytworzone, natomiast nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, dokładność, kompletność prezentowanych na stronach Portalu informacji, dostarczonych przez Partnerów lub Użytkowników.
 5. Termomedia.pl nie udziela żadnej gwarancji, że korzystanie z Portalu  przebiegało będzie bez błędów, wad, czy przerw jak i co do tego, że dane i informacje na stronach Portalu spełni oczekiwania Użytkownika co do merytorycznej zawartości, dokładności czy przydatności uzyskanych informacji.
 6. Termomedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji uzyskanych za pośrednictwem Portalu. Informacje tu zawarte mają charakter poglądowy, informacyjny i reklamowy. Użytkownik, chcący podjąć działania w skutek informacji uzyskanych na Portalu, powinien skonsultować się ze specjalistą z danej dziedziny.
 7. Termomedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści reklamowe zamieszczane na stronach Portalu przez Partnerów  w ramach świadczenia Usług reklamowych oraz za wynikające z tego tytułu roszczenia osób trzecich. Portal może odmówić zamieszczenia reklam, jeśli uznane je za niezgodne z obowiązującymi normami i przepisami prawa oraz nieodpowiadające profilowi Portalu.
 8. Termomedia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za niewłaściwe korzystanie z Portalu przez Użytkownika.

Własność intelektualnej

 1. Udostępniane treści na Portalu stanowią przedmiot ochrony prawnoautorskiej.
 2. Treści, co do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim, termomedia.pl udostępnia na stronach Portalu na podstawie obowiązujących przepisów prawa lub zawartych umów.
 3. Wszelkie prawa do treści udostępnianych na stronach Portalu, w tym do jego elementów tekstowych i graficznych, wybór i układ stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej.
 4. Użytkownicy udostępniający na stronach Portalu treści, co do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim, przyjmują na siebie odpowiedzialność za uzyskanie od uprawnionych podmiotów zgody na rozpowszechnianie tych treści.

Ochrona prywatności

 1. Termomedia.pl umożliwia korzystanie ze swojego serwisu w sposób anonimowy, jednak w celu szerszego uzyskania dostępu do treści i informacji użytkownik musi udostępnić dane w formularzu kontaktowym. Termomedia.pl nie prowadzi rejestracji Użytkowników.
 2. Termomedia.pl, oświadcza, iż gromadzi informacje dotyczące połączenia urządzenia końcowego użytkownika z infrastrukturą techniczną Interia.pl, usługami, w tym: informacje dotyczące komputera i logowania tzw. logi systemowe zawierające datę, czas wizyty, i nr IP komputera, z którego nastąpiło połączenie, oraz dane na temat statystyki oglądalności stron, ruchu do i z poszczególnych witryn. Powyższe działania mają na celu udoskonalenie treści serwisu oraz dostosowywania ich do potrzeb Użytkownika.
 3. Termomedia.pl zastrzega, że używa mechanizmu cookies, który poprzez zapisywanie krótkich informacji tekstowych na komputerze Użytkownika pozwala na jego identyfikację, a w konsekwencji umożliwia poznanie jego zachowań, zainteresowań i potrzeb.
 4. Termomedia.pl, oświadcza i zastrzega, że mechanizm cookies to procedura zapisu i odczytu niewielkich informacji tekstowych, wysyłanych przez serwer WWW i zapisywanych w urządzeniu końcowym Użytkownika (zazwyczaj na twardym dysku). Informacje tekstowe nie identyfikują danych osobowych Użytkownika, nie mają wpływu na funkcjonowanie urządzenia końcowego lub jego oprogramowania. Celem takiego działania jest udostępnienie możliwości personalizacji usług świadczonych przez termomedia.pl, oraz pozyskanie informacji o tym jakiej informacji Użytkownicy w ramach portalu szukają.
 5. Termomedia.pl gromadzi informacje o Użytkownikach wyłącznie do własnego użytku.
 6. Każdy Użytkownik może sprzeciwić się umieszczaniu niewielkich informacji tekstowych w ramach mechanizmu cookies poprzez skorzystanie z opcji wyłączenia tego mechanizmu w przeglądarce internetowej. Termomedia.pl zastrzega, jednak, że zablokowanie mechanizmu cookies może doprowadzić do utraty możliwości korzystania z niektórych funkcjonalności Portalu lub braku możliwości personalizowania dostępnych ustawień.

Ochrona danych osobowych

 1. Termomedia.pl zastrzega, że w przypadku korzystania z niektórych Usług Użytkownicy  będą proszeni do podania określonych danych osobowych, które będą gromadzone i wykorzystywane przez termomedia.pl zgodnie z obowiązującym prawem.
 2. Użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania, chyba, że dane, których dotyczy powyższe żądanie są niezbędne do świadczenia danej usługi - wówczas takie oświadczenie będzie równoważne z oświadczeniem o rozwiązaniu umowy o świadczenie usług przez termomedia.pl.
 3. Termomedia.pl zastrzega, że w przypadku zgłaszania do Portalu problemów związanych z korzystaniem z serwisu, Użytkownicy zobowiązani będą do podania określonych danych osobowych, z zastrzeżeniem prawa termomedia.pl do przechowywania kopii takiej korespondencji.

Postanowienia końcowe

 1. Treść regulaminu może zostać utrwalona przez Użytkownika poprzez wydrukowanie, zapisanie na nośniku lub pobranie w każdej chwili ze strony na której Regulamin został udostępniony.
 2. Termomedia.pl zastrzega sobie prawo umieszczania treści reklamowych na stronach Portalu w formach stosowanych w Internecie.
 3. Termomedia.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego dokonywania zmian i modyfikacji Regulaminu.

Oferta

Zapraszamy do współpracy. Nasza witryna, to miejsce gdzie możesz zapoznać się z produktami i usłgami które oferujemy naszym klientom. W ten sposób chcemy przybliżyć charakter naszej działoności. Jako autoryzowany partner oferujemy dostawę urządzeń grzewczych firm Buderus, Junkers (obecnie Bosch-Junkers), Ferroli i SAS: kotły (piece) centralnego ogrzewania, grzejniki płytowe, kolektory słoneczne, pompy ciepła i kominki z płaszczem wodnym. Dla naszych klientów oferujemy profesjonalny montaż oraz obsługę serwisową.

Ponadto świadczymy usługi konserwacji instalacji co - centralnego ogrzewania (płukanie i czyszczenie), wody użytkowej (odkamienianie i dezynfekcja) i układów solarnych (płukanie i uzupełnianie glikolu. Usługi wykonujemy profesjonalnym sprzętem, który gwarantuje wysoką skuteczność - więcej w dziale usługi.