Usługi instalatorskie

Samoobsługowa elektrownia fotowoltaiczna w domu

pv 3Wykonujemy samoobsługowe elektrownie fotowoltaiczne na potrzeby indywidualne jak i firm oraz instytucji użyteczności publicznej. Fotowoltaika służy pozyskiwaniu energii ze światła w sposób bezpieczny i bezawaryjny przez 365 dni w roku. Moduły fotowoltaiczne tworzą napięcie tylko wtedy gdy pada na nie światło. Obecnie to najskuteczniejsze, ekologiczne rozwiązanie do produkcji energii elektrycznej na świecie. Pozwala na niezależność energetyczną i optymalizację kosztów stałych w gospodarstwach domowych i przedsiębiorstwach. Dzięki instalacji fotowoltaicznej uzyskujemy prąd elektryczny – czystą energię, którą możemy wykorzystać w dowolny sposób. To po prostu darmowe i ogólnodostępne źródło energii.

Profesjonalna instalacja

Dostarczamy i montujemy kotły c.o., pompy ciepła, kolektory słoneczne, kominki, grzejniki i itp. Nasz doradca z chęcią spoka się na miejscu instalacji, by omówić szczegóły i doradzić ewentualne rozwiązania. Instalator przyjedzie w dogodnym dla Państwa terminie. Zapewniamy demontaż starych urządzeń, profesjonalny montaż nowych oraz uruchomienie.

Zadbaj o sprawność solarów

Instalacja solarna wymaga co klika lat wymiany glikolu solarnego. Płyn z biegiem czasu traci właściwości przenoszenia ciepła, w efekcie sprawność kolektorów solarnych się obniża. Należy również pamiętać, iż w sytuacji przegrzania instalacji solarnej należy koniczenie wymienić glikol, gdyż powstałe w wyniku przegrzania włókna mogą doprowadzić do uszkodzenia urządzeń.

Czysta woda dla Twojego zdrowia

Kamień w rurach wody użytkowej jest problemem w większości instalacji. Wieloletni zład powoduje obniżenie jakości wpdy pitnej, zakłócenia w przepływie, jest miejscem gromadzenia się bakterii m.in. legionelli oraz prowadzi do niechcianej.przyspieszonej eksploatacji urządzeń domowych: pralka, czajnik, zawory i itp., a w efekcie do ich uszkodzeń. 

Przywróć moc swojego c.o.

Czyszczenie instalacji centralnego ogrzewania pozwoli uzyskać większą wydajność grzewczą układu c.o. Zalegający szlam i kamień ograniczają przepływ i często powodują niedogrzanie pomieszczeń, nierówną pracę instalacji oraz zakłócenia w pracy całej kotłowni. Proponujemy profesjonalną usługę czyszczenia i konserwacji Waszego centralnego ogrzewania.